![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pilsna | |
![]() |
Movie Buff - 130 Films Ranked
Member Since: Feb 25, 2008
Location: Denmark
|

| 81 | The Kids Are All Right (2010) - Dec 03, 2011 |
| 81 | Au coeur du mensonge (1999) - Jun 25, 2011 |
| 94 | The King's Speech (2010) - Jun 24, 2011 |
| 93 | Mary and Max (2009) - Jun 24, 2011 |
| 92 | Sherlock Holmes (2009) - Feb 26, 2011 |
| 91 | The Lives of Others (2006) - Nov 10, 2009 |
| 57 | Devdas (2002) - Aug 07, 2008 |
| 87 | Das Boot (1981) - Jul 17, 2008 |
| 76 | Grindhouse (2007) - Jul 13, 2008 |
| 75 | Lilo & Stitch (2002) - Jul 13, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |