![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pink | |
![]() |
Movie Buff - 424 Films Ranked
Member Since: May 30, 2008
|

| 70 | Capturing the Friedmans (2003) - Jun 08, 2008 |
| 80 | Crash (2005) - Jun 08, 2008 |
| 95 | My Left Foot (1989) - Jun 07, 2008 |
| 80 | The Bridge on the River Kwai (1957) - Jun 07, 2008 |
| 85 | Tequila Sunrise (1988) - Jun 07, 2008 |
| 40 | The Ladykillers (2004) - Jun 07, 2008 |
| 89 | Legends of the Fall (1994) - Jun 07, 2008 |
| 90 | The Return of the Pink Panther (1975) - Jun 07, 2008 |
| 70 | The Pianist (2002) - Jun 07, 2008 |
| 60 | The Patriot (2000) - Jun 07, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |