Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
pinkerton
Flick Fan - 33 Films Ranked
Member Since: Aug 16, 2006
Location: Norway
Recent Rankings
80 Dogma (1999) - Aug 13, 2007
85 Road to Perdition (2002) - Aug 13, 2007
40 Meet the Fockers (2004) - Aug 13, 2007
75 Troy (2004) - Aug 13, 2007
70 Shrek 2 (2004) - Aug 13, 2007
70 Ray (2004) - Aug 13, 2007
60 The Village (2004) - Aug 13, 2007
65 Goal! (2005) - Aug 13, 2007
60 Madagascar (2005) - Aug 13, 2007
70 The Interpreter (2005) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with pinkerton. Why not go rank more films, then come back and check it out again?