pinturicchio

pinturicchio
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 22 Aug 2007
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 37% Spider-Man (2002) - Rated 22 Aug 2007
65 27% Scream (1996) - Rated 22 Aug 2007
75 57% The Adventures of Pluto Nash (2002) - Rated 22 Aug 2007
80 80% Rat Race (2001) - Rated 22 Aug 2007
70 37% Jack (1996) - Rated 22 Aug 2007
75 57% Air Bud (1997) - Rated 22 Aug 2007
75 57% Forrest Gump (1994) - Rated 22 Aug 2007
75 57% Out of Time (2003) - Rated 22 Aug 2007
80 80% Happy Gilmore (1996) - Rated 22 Aug 2007
50 20% The Pianist (2002) - Rated 22 Aug 2007