![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pinzin | |
![]() |
Flick Fan - 30 Films Ranked
Member Since: Oct 17, 2006
Location: USA
|

| 85 | Bad News Bears (2005) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Full Monty (1997) - Aug 13, 2007 |
| 75 | From Dusk Till Dawn (1996) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Analyze This (1999) - Aug 13, 2007 |
| 100 | On Golden Pond (1981) - Aug 13, 2007 |
| 90 | She's Having a Baby (1988) - Aug 13, 2007 |
| 79 | The Birds (1963) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Jungle Book (1967) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Dirty Harry (1971) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Pink Panther (1963) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |