![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
piperaune | |
![]() |
Flick Fan - 87 Films Ranked
Member Since: May 22, 2009
Location: USA
|

| 90 | Charlie Wilson's War (2007) - May 22, 2009 |
| 95 | Under the Tuscan Sun (2003) - May 22, 2009 |
| 50 | Marley & Me (2008) - May 22, 2009 |
| 80 | Memoirs of a Geisha (2005) - May 22, 2009 |
| 70 | Dangerous Liaisons (1988) - May 22, 2009 |
| 80 | Patriot Games (1992) - May 22, 2009 |
| 75 | The Constant Gardener (2005) - May 22, 2009 |
| 70 | Body of Lies (2008) - May 22, 2009 |
| 80 | Valkyrie (2008) - May 22, 2009 |
| 74 | The Bourne Ultimatum (2007) - May 22, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |