![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pippinbarr | |
![]() |
Flick Fan - 51 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2010
Location: Denmark
|

| 10 | The Hangover (2009) - Sep 24, 2010 |
| 75 | Crash (2005) - Sep 24, 2010 |
| 40 | Dirty Dancing (1987) - Sep 24, 2010 |
| 80 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Sep 24, 2010 |
| 80 | Zoolander (2001) - Sep 24, 2010 |
| 70 | Collateral (2004) - Sep 24, 2010 |
| 70 | The Departed (2006) - Sep 24, 2010 |
| 70 | Lost Highway (1997) - Sep 24, 2010 |
| 90 | Let the Right One In (2008) - Sep 24, 2010 |
| 90 | Man on the Moon (1999) - Sep 24, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |