![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pirocan | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Jan 27, 2011
Location: Bursa, Turkey, Turkey
Age: 59
Gender: Male
|

| 90 | Yilanlarin öcü (1985) - Apr 03, 2011 |
| 100 | Umut (1970) - Apr 03, 2011 |
| 95 | Yol (1982) - Apr 03, 2011 |
| 95 | Chocolat (2000) - Jan 27, 2011 |
| 90 | A Beautiful Mind (2001) - Jan 27, 2011 |
| 85 | It Could Happen to You (1994) - Jan 27, 2011 |
| 95 | Cyrano de Bergerac (1990) - Jan 27, 2011 |
| 90 | Legends of the Fall (1994) - Jan 27, 2011 |
| 85 | The Terminal (2004) - Jan 27, 2011 |
| 95 | Forrest Gump (1994) - Jan 27, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |