![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pixiedoll | |
![]() |
Cinema Addict - 1147 Films Ranked
Member Since: May 31, 2008
Location: Finland
|
|
Message Sent!
| |

| 65 | Memories (1995) - Jul 20, 2010 |
| 60 | That Thing You Do! (1996) - Jun 23, 2010 |
| 30 | The Hills Run Red (2009) - Jun 23, 2010 |
| 70 | The Devil's Backbone (2001) - Jun 23, 2010 |
| 40 | Gamer (2009) - Jun 23, 2010 |
| 40 | Day of the Dead (2008) - Jun 23, 2010 |
| 70 | Metropolis (1927) - Jun 16, 2010 |
| 30 | Ghosts of Girlfriends Past (2009) - Jun 13, 2010 |
| 60 | Melinda and Melinda (2004) - Jun 13, 2010 |
| 50 | Sex and the City 2 (2010) - Jun 04, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |