![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pizdin_dim | |
![]() |
Flick Fan - 36 Films Ranked
Member Since: Feb 9, 2012
Location: Zagreb, Croatia
|
|
Bio: pretty lame
pretty awesome
pretty
| |

| 22 | A Dangerous Method (2011) - Apr 01, 2012 |
| 86 | Into the Abyss (2011) - Apr 01, 2012 |
| 90 | Adam's Apples (2005) - Apr 01, 2012 |
| 24 | The Descendants (2011) - Mar 04, 2012 |
| 84 | Red (2008) - Mar 03, 2012 |
| 100 | Naked (1993) - Mar 03, 2012 |
| 95 | Tabloid (2010) - Mar 03, 2012 |
| 83 | Five Easy Pieces (1970) - Feb 12, 2012 |
| 83 | My Life as a Dog (1985) - Feb 12, 2012 |
| 95 | Peppermint Candy (2000) - Feb 11, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |