Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
pjgrillot22
Movie Buff - 112 Films Ranked
Member Since: Apr 1, 2010
Location: USA
Recent Rankings
80 The Blind Side (2009) - Apr 01, 2010
94 Doubt (2008) - Apr 01, 2010
83 Men in Black (1997) - Apr 01, 2010
89 Airplane! (1980) - Apr 01, 2010
84 A League of Their Own (1992) - Apr 01, 2010
72 Kindergarten Cop (1990) - Apr 01, 2010
71 Dumb and Dumber (1994) - Apr 01, 2010
86 Patch Adams (1998) - Apr 01, 2010
0 High School Musical 2 (2007) - Apr 01, 2010
5 Camp Rock (2008) - Apr 01, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with pjgrillot22. Why not go rank more films, then come back and check it out again?