![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pjlbyrne | |
![]() |
Flick Fan - 44 Films Ranked
Member Since: Dec 14, 2010
Location: Cambridge, UK
|

| 70 | The Coast Guard (2002) - Jan 06, 2011 |
| 100 | The 39 Steps (1935) - Dec 22, 2010 |
| 90 | The Leopard (1963) - Dec 22, 2010 |
| 90 | Donnie Darko (2001) - Dec 22, 2010 |
| 100 | Citizen Kane (1941) - Dec 22, 2010 |
| 60 | Serenity (2005) - Dec 22, 2010 |
| 80 | The Last King of Scotland (2006) - Dec 22, 2010 |
| 70 | Apocalypse Now (1979) - Dec 22, 2010 |
| 60 | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Dec 22, 2010 |
| 70 | Seven Samurai (1954) - Dec 22, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |