Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
pjr89
Movie Buff - 134 Films Ranked
Member Since: Sep 2, 2009
Location: USA
Recent Rankings
90 Live Free or Die Hard (2007) - Sep 02, 2009
80 You Only Live Twice (1967) - Sep 02, 2009
85 The Last Samurai (2003) - Sep 02, 2009
90 Forrest Gump (1994) - Sep 02, 2009
85 Stargate (1994) - Sep 02, 2009
95 High Noon (1952) - Sep 02, 2009
90 U-571 (2000) - Sep 02, 2009
75 Commando (1985) - Sep 02, 2009
85 A Clockwork Orange (1971) - Sep 02, 2009
80 Sweet Home Alabama (2002) - Sep 02, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with pjr89. Why not go rank more films, then come back and check it out again?