![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pkarelovic | |
![]() |
Flick Fan - 72 Films Ranked
Member Since: Dec 6, 2009
Location: Chile
|

| 80 | Pineapple Express (2008) - Jul 04, 2011 |
| 80 | Insomnia (2002) - Dec 07, 2009 |
| 85 | Superbad (2007) - Dec 07, 2009 |
| 80 | American History X (1998) - Dec 07, 2009 |
| 80 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Dec 07, 2009 |
| 90 | The Dark Knight (2008) - Dec 07, 2009 |
| 80 | Scent of a Woman (1992) - Dec 07, 2009 |
| 90 | Adaptation. (2002) - Dec 07, 2009 |
| 80 | Requiem for a Dream (2000) - Dec 07, 2009 |
| 80 | Scarface (1983) - Dec 07, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |