![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pkrfan97 | |
![]() |
Movie Buff - 107 Films Ranked
Member Since: Nov 18, 2009
Location: Chicago, Il, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 87 | Juno (2007) - Dec 12, 2009 |
| 100 | Seven (1995) - Dec 12, 2009 |
| 90 | Confessions of a Shopaholic (2009) - Dec 12, 2009 |
| 88 | School of Rock (2003) - Dec 12, 2009 |
| 89 | Ladder 49 (2004) - Dec 12, 2009 |
| 98 | Donnie Darko (2001) - Dec 12, 2009 |
| 92 | Ferris Bueller's Day Off (1986) - Dec 12, 2009 |
| 72 | Just Married (2003) - Dec 12, 2009 |
| 83 | Billy Madison (1995) - Dec 12, 2009 |
| 84 | Home Alone (1990) - Dec 12, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |