![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
plastermask | |
![]() |
Flick Fan - 81 Films Ranked
Member Since: May 14, 2007
Location: USA
|
|
Bio: No information
| |

| 70 | Bolt (2008) - Dec 14, 2008 |
| 60 | Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008) - Dec 14, 2008 |
| 75 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Dec 14, 2008 |
| 80 | The Godfather (1972) - Dec 14, 2008 |
| 80 | Heat (1995) - Dec 14, 2008 |
| 60 | Clear and Present Danger (1994) - Dec 14, 2008 |
| 70 | A History of Violence (2005) - Dec 14, 2008 |
| 30 | American Yakuza (1993) - Dec 14, 2008 |
| 80 | Full Metal Jacket (1987) - Dec 14, 2008 |
| 50 | Full Metal Yakuza (1997) - Dec 14, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |