![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
platoscouch | |
![]() |
Flick Fan - 54 Films Ranked
Member Since: Feb 8, 2011
Location: USA
|

| 88 | Tangled (2010) - Feb 08, 2011 |
| 78 | Shrek (2001) - Feb 08, 2011 |
| 75 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Feb 08, 2011 |
| 70 | Death at a Funeral (2007) - Feb 08, 2011 |
| 85 | Forrest Gump (1994) - Feb 08, 2011 |
| 86 | Back to the Future (1985) - Feb 08, 2011 |
| 95 | Pulp Fiction (1994) - Feb 08, 2011 |
| 75 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Feb 08, 2011 |
| 100 | The Royal Tenenbaums (2001) - Feb 08, 2011 |
| 80 | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Feb 08, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |