platysma

platysma
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 19 Nov 2011
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 87% Angels in America (2003) - Rated 19 Nov 2011
70 18% Corpse Bride (2005) - Rated 19 Nov 2011
80 33% Fight Club (1999) - Rated 19 Nov 2011
100 87% How the Grinch Stole Christmas (2000) - Rated 19 Nov 2011
100 87% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 19 Nov 2011
85 44% Lucky Number Slevin (2006) - Rated 19 Nov 2011
90 61% The Prestige (2006) - Rated 19 Nov 2011
80 33% Love Actually (2003) - Rated 19 Nov 2011
90 61% Definitely, Maybe (2008) - Rated 19 Nov 2011
70 18% Before Sunset (2004) - Rated 19 Nov 2011