Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
playajay
Movie Buff - 267 Films Ranked
Member Since: Mar 7, 2010
Location: Canada
Bio: www.soundclick.com/ConnectedBeats
Recent Rankings
74 Hostel: Part III (2011) - May 17, 2012
19 Gosford Park (2001) - May 01, 2012
75 Home Alone (1990) - Apr 30, 2012
40 Tucker & Dale vs Evil (2010) - Apr 28, 2012
60 Chronicle (2012) - Apr 27, 2012
82 Black Hawk Down (2001) - Jan 20, 2012
58 The Science of Sleep (2006) - Dec 26, 2011
70 Role Models (2008) - Dec 04, 2011
75 I Love You, Man (2009) - Dec 04, 2011
63 Pineapple Express (2008) - Dec 04, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with playajay. Why not go rank more films, then come back and check it out again?