![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pliesj | |
![]() |
Movie Buff - 188 Films Ranked
Member Since: May 30, 2012
Location: USA
|

| 79 T5 | A Matter of Life and Death (1946) - May 08, 2013 |
| 73 T3 | Drive (2011) - Apr 23, 2013 |
| 82 T7 | The Perks of Being a Wallflower (2012) - Mar 03, 2013 |
| 81 T6 | Django Unchained (2012) - Mar 03, 2013 |
| 76 T4 | Skyfall (2012) - Mar 03, 2013 |
| 82 T7 | Silver Linings Playbook (2012) - Jan 21, 2013 |
| 77 T4 | Cowboys & Aliens (2011) - Jul 24, 2012 |
| 85 T8 | Sixteen Candles (1984) - Jul 24, 2012 |
| 83 T7 | Real Genius (1985) - Jul 24, 2012 |
| 89 T9 | Patton (1970) - Jul 24, 2012 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,068,000 Movie Rankings and Counting... |