![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ploid | |
![]() |
Cinema Addict - 1417 Films Ranked
Member Since: Jun 16, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Amistad (1997) - Jun 17, 2007 |
| 80 | Brian's Song (1971) - Jun 17, 2007 |
| 90 | The Magnificent Seven (1960) - Jun 17, 2007 |
| 80 | So I Married an Axe Murderer (1993) - Jun 17, 2007 |
| 75 | The Three Musketeers (1993) - Jun 17, 2007 |
| 85 | Breakdown (1997) - Jun 17, 2007 |
| 75 | The Jewel of the Nile (1985) - Jun 17, 2007 |
| 70 | Junior (1994) - Jun 17, 2007 |
| 80 | Barbarella (1968) - Jun 17, 2007 |
| 85 | The Blob (1988) - Jun 17, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |