Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ploopsy
Flick Fan - 41 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Canada
Recent Rankings
45 Waking Life (2001) - Aug 21, 2009
94 The Matrix (1999) - Aug 21, 2009
90 Brüno (2009) - Aug 21, 2009
92 Reservoir Dogs (1992) - Aug 21, 2009
90 Requiem for a Dream (2000) - Aug 21, 2009
91 Rain Man (1988) - Aug 21, 2009
92 Starship Troopers (1997) - Aug 21, 2009
91 Super Mario Bros. (1993) - Aug 18, 2009
92 Judge Dredd (1995) - Aug 18, 2009
92 Scarface (1983) - Aug 18, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ploopsy. Why not go rank more films, then come back and check it out again?