![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pluring | |
![]() |
Movie Buff - 159 Films Ranked
Member Since: Jan 8, 2007
Location: Sweden
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | A Fish Called Wanda (1988) - Jan 08, 2007 |
| 70 | Carrie (1976) - Jan 08, 2007 |
| 25 | Spider-Man (2002) - Jan 08, 2007 |
| 90 | Alien 3 (1992) - Jan 08, 2007 |
| 25 | Maverick (1994) - Jan 08, 2007 |
| 35 | The River Wild (1994) - Jan 08, 2007 |
| 0 | Armageddon (1998) - Jan 08, 2007 |
| 6 | The Mummy (1999) - Jan 08, 2007 |
| 90 | Léon: The Professional (1994) - Jan 08, 2007 |
| 70 | Panic Room (2002) - Jan 08, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |