![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pmandryk | |
![]() |
Flick Fan - 30 Films Ranked
Member Since: Aug 24, 2009
Location: Toronto, ON, Canada
|

| 85 | The Zombie Diaries (2006) - Aug 24, 2009 |
| 85 | Alive in Joburg (2005) - Aug 24, 2009 |
| 85 | 28 Weeks Later... (2007) - Aug 24, 2009 |
| 79 | Iron Man (2008) - Aug 24, 2009 |
| 75 | Eight Legged Freaks (2002) - Aug 24, 2009 |
| 95 | Serenity (2005) - Aug 24, 2009 |
| 95 | 28 Days Later (2002) - Aug 24, 2009 |
| 100 | V for Vendetta (2006) - Aug 24, 2009 |
| 62 | Face/Off (1997) - Aug 24, 2009 |
| 95 | Awakenings (1990) - Aug 24, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |