![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pmj | |
![]() |
Movie Buff - 375 Films Ranked
Member Since: May 1, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |
| 75 | High Plains Drifter (1973) - May 01, 2008 |
| 40 | Firefox (1982) - May 01, 2008 |
| 55 | Heartbreak Ridge (1986) - May 01, 2008 |
| 65 | White Hunter Black Heart (1990) - May 01, 2008 |
| 65 | Unforgiven (1992) - May 01, 2008 |
| 60 | A Perfect World (1993) - May 01, 2008 |
| 60 | Midnight in the Garden of Good and Evil (1997) - May 01, 2008 |
| 60 | Absolute Power (1997) - May 01, 2008 |
| 50 | True Crime (1999) - May 01, 2008 |
| 50 | Space Cowboys (2000) - May 01, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |