pno

pno
Movie Buff - 155 Film Ratings
Member Since: 24 May 2007
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 70% A Clockwork Orange (1971) - Rated 28 May 2007
77 78% Se7en (1995) - Rated 28 May 2007
65 26% Ghostbusters II (1989) - Rated 28 May 2007
52 12% Mulholland Drive (2001) - Rated 28 May 2007
44 7% Hot Shots! (1991) - Rated 28 May 2007
73 60% Full Metal Jacket (1987) - Rated 28 May 2007
71 54% Pitch Black (2000) - Rated 28 May 2007
70 44% Event Horizon (1997) - Rated 26 May 2007
70 44% Ghostbusters (1984) - Rated 26 May 2007
60 18% A Simple Plan (1998) - Rated 26 May 2007