Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
poelsemanden
Movie Buff - 159 Films Ranked
Member Since: Feb 7, 2011
Location: Denmark
Recent Rankings
70 Amadeus (1984) - Feb 07, 2011
67 Ratatouille (2007) - Feb 07, 2011
60 The Boondock Saints (1999) - Feb 07, 2011
35 Fantastic Four (2005) - Feb 07, 2011
65 Spirited Away (2002) - Feb 07, 2011
55 Titanic (1997) - Feb 07, 2011
77 The Virgin Spring (1960) - Feb 07, 2011
69 Shaun of the Dead (2004) - Feb 07, 2011
44 Dogma (1999) - Feb 07, 2011
40 National Treasure (2004) - Feb 07, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with poelsemanden. Why not go rank more films, then come back and check it out again?