![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
poetjul | |
![]() |
Flick Fan - 67 Films Ranked
Member Since: Nov 15, 2008
Location: USA
|

| 89 | Fight Club (1999) - Apr 07, 2009 |
| 98 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Apr 07, 2009 |
| 77 | American Pie 2 (2001) - Apr 07, 2009 |
| 74 | Cars (2006) - Apr 07, 2009 |
| 96 | Man on Fire (2004) - Apr 07, 2009 |
| 61 | Taken (2009) - Apr 07, 2009 |
| 85 | Ferris Bueller's Day Off (1986) - Apr 07, 2009 |
| 96 | Slumdog Millionaire (2008) - Apr 07, 2009 |
| 82 | Bad Santa (2003) - Nov 15, 2008 |
| 49 | Flubber (1997) - Nov 15, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |