![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pofodb | |
![]() |
Cinema Addict - 1285 Films Ranked
Member Since: Feb 15, 2012
Location: UK
|

| 10 | Pearl Harbor (2001) - Feb 15, 2012 |
| 90 | The Silence of the Lambs (1991) - Feb 15, 2012 |
| 90 | Waking Life (2001) - Feb 15, 2012 |
| 80 | Follow the Fleet (1936) - Feb 15, 2012 |
| 70 | Follow Me, Boys! (1966) - Feb 15, 2012 |
| 80 | Dead Man's Shoes (2004) - Feb 15, 2012 |
| 80 | House of Sand and Fog (2003) - Feb 15, 2012 |
| 90 | Jane Eyre (2006) - Feb 15, 2012 |
| 70 | Bill and Ted's Excellent Adventure (1989) - Feb 15, 2012 |
| 80 | Alice in Wonderland (1951) - Feb 15, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |