![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pointybagels | |
![]() |
Flick Fan - 36 Films Ranked
Member Since: Jun 5, 2011
Location: USA
|

| 62 | Spy Game (2001) - Jun 05, 2011 |
| 83 | Close Encounters of the Third Kind (1977) - Jun 05, 2011 |
| 91 | How to Train Your Dragon (2010) - Jun 05, 2011 |
| 92 | Planet of the Apes (1968) - Jun 05, 2011 |
| 83 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Jun 05, 2011 |
| 85 | Gattaca (1997) - Jun 05, 2011 |
| 82 | Tron: Legacy (2010) - Jun 05, 2011 |
| 88 | Avatar (2009) - Jun 05, 2011 |
| 83 | The Sixth Sense (1999) - Jun 05, 2011 |
| 87 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Jun 05, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |