![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pokeyjoe78 | |
![]() |
Movie Buff - 287 Films Ranked
Member Since: Dec 4, 2008
Location: USA
|

| 70 | Shark Tale (2004) - Feb 04, 2009 |
| 90 | Jurassic Park (1993) - Feb 04, 2009 |
| 85 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Feb 04, 2009 |
| 100 | Broadway Danny Rose (1984) - Feb 04, 2009 |
| 95 | Mr. Smith Goes to Washington (1939) - Jan 12, 2009 |
| 90 | Slumdog Millionaire (2008) - Dec 29, 2008 |
| 90 | King Kong (1933) - Dec 15, 2008 |
| 80 | Elephant (2003) - Dec 14, 2008 |
| 90 | Zelig (1983) - Dec 13, 2008 |
| 60 | A Goofy Movie (1995) - Dec 13, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |