![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
polarode | |
![]() |
Flick Fan - 19 Films Ranked
Member Since: Sep 7, 2008
Location: Czech Republic
|

| 75 | Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006) - Sep 07, 2008 |
| 80 | Charley Varrick (1973) - Sep 07, 2008 |
| 80 | Dirty Harry (1971) - Sep 07, 2008 |
| 50 | I Am Legend (2007) - Sep 07, 2008 |
| 90 | Wings of Desire (1987) - Sep 07, 2008 |
| 40 | Independence Day (1996) - Sep 07, 2008 |
| 40 | American Pie (1999) - Sep 07, 2008 |
| 75 | Stir Crazy (1980) - Sep 07, 2008 |
| 85 | 1984 (1984) - Sep 07, 2008 |
| 80 | Project: ALF (1996) - Sep 07, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |