Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
polatmardin
Movie Buff - 441 Films Ranked
Member Since: Oct 28, 2007
Location: istanbul, Turkey
Message Sent!
500 characters left
Bio: moviemaniaa
Recent Rankings
40 Davaro (1981) - Oct 29, 2007
41 Küçük kiyamet (2006) - Oct 29, 2007
80 Masumiyet (1997) - Oct 29, 2007
98 D@bbe (2006) - Oct 29, 2007
12 Araf (2006) - Oct 29, 2007
20 Dondurmam gaymak (2006) - Oct 29, 2007
60 Son osmanli yandim ali (2007) - Oct 29, 2007
90 Gemide (1999) - Oct 29, 2007
50 Barda (2007) - Oct 29, 2007
70 Takva (2006) - Oct 29, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with polatmardin. Why not go rank more films, then come back and check it out again?