![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
polygon | |
![]() |
Flick Fan - 17 Films Ranked
Member Since: Apr 4, 2009
Location: Canada
|

| 99 | Lost Book Found (1996) - Apr 04, 2009 |
| 100 | La Jetée (1962) - Apr 04, 2009 |
| 90 | Elephant (2003) - Apr 04, 2009 |
| 30 | Spider-Man 2 (2004) - Apr 04, 2009 |
| 90 | The Shining (1980) - Apr 04, 2009 |
| 60 | GoldenEye (1995) - Apr 04, 2009 |
| 80 | Children of Men (2006) - Apr 04, 2009 |
| 85 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Apr 04, 2009 |
| 40 | The Simpsons Movie (2007) - Apr 04, 2009 |
| 70 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Apr 04, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |