![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pomattovich | |
![]() |
Celluloid Junkie - 2605 Films Ranked
Member Since: Aug 9, 2011
Location: New York, NY, USA
|

| 95 | Defending Your Life (1991) - Nov 06, 2011 |
| 42 | The Smurfs (2011) - Nov 06, 2011 |
| 88 | The Kids Are Alright (1979) - Nov 06, 2011 |
| 94 | For All Mankind (1989) - Nov 06, 2011 |
| 87 | The Last Detail (1973) - Nov 06, 2011 |
| 8 | The Vanishing (1993) - Nov 06, 2011 |
| 66 | A Midsummer Night's Sex Comedy (1982) - Nov 06, 2011 |
| 36 | Micmacs (2009) - Nov 06, 2011 |
| 83 | Your Friends & Neighbors (1998) - Nov 06, 2011 |
| 87 | Venus (2006) - Nov 06, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |