![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ponzan | |
![]() |
Movie Buff - 340 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2010
Location: Chile
|

| 89 | Alice Doesn't Live Here Anymore (1974) - Feb 12, 2011 |
| 90 | Round Midnight (1986) - Feb 12, 2011 |
| 90 | The Ballad of Cable Hogue (1970) - Feb 12, 2011 |
| 90 | The Goalie's Anxiety at the Penalty Kick (1972) - Feb 12, 2011 |
| 92 | Alice in den Städten (1974) - Feb 12, 2011 |
| 91 | Falsche Bewegung (1975) - Feb 12, 2011 |
| 95 | Im Lauf der Zeit (1976) - Feb 12, 2011 |
| 88 | The American Friend (1977) - Feb 12, 2011 |
| 91 | The State of Things (1982) - Feb 12, 2011 |
| 89 | Paris, Texas (1984) - Feb 12, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |