![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
poolog | |
![]() |
Film Freak - 938 Films Ranked
Member Since: Sep 29, 2010
|

| 86 | Young Guns (1988) - Oct 14, 2010 |
| 92 | The Jacket (2005) - Oct 14, 2010 |
| 83 | Cocktail (1988) - Oct 14, 2010 |
| 81 | Maverick (1994) - Oct 13, 2010 |
| 82 | Fast Times at Ridgemont High (1982) - Oct 13, 2010 |
| 71 | The Hole (2001) - Oct 13, 2010 |
| 76 | The Karate Kid (1984) - Oct 13, 2010 |
| 94 | Rumble Fish (1983) - Oct 13, 2010 |
| 86 | And Now for Something Completely Different (1971) - Oct 13, 2010 |
| 72 | Austin Powers in Goldmember (2002) - Oct 13, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |