Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
pooploser
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Jul 5, 2011
Location: Serbia
Recent Rankings
88 In Cold Blood (1967) - Jul 05, 2011
80 Inland Empire (2006) - Jul 05, 2011
100 Seppuku (2011) - Jul 05, 2011
95 Sans soleil (1983) - Jul 05, 2011
100 The Decalogue (1989) - Jul 05, 2011
95 Seven Samurai (1954) - Jul 05, 2011
90 Werckmeister Harmonies (2000) - Jul 05, 2011
90 Stalker (1979) - Jul 05, 2011
100 The Mirror (1975) - Jul 05, 2011
100 Sátántangó (1994) - Jul 05, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with pooploser. Why not go rank more films, then come back and check it out again?