![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
poordumbbird | |
![]() |
Movie Buff - 110 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2007
|

| 60 | Resident Evil (2002) - Apr 18, 2009 |
| 65 | The Wicker Man (1973) - Apr 18, 2009 |
| 60 | The Silence of the Lambs (1991) - Apr 18, 2009 |
| 50 | Erin Brockovich (2000) - Apr 18, 2009 |
| 75 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Apr 18, 2009 |
| 65 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Apr 18, 2009 |
| 65 | The Corporation (2003) - Dec 01, 2008 |
| 60 | Delicatessen (1991) - Dec 01, 2008 |
| 80 | The Dark Knight (2008) - Dec 01, 2008 |
| 60 | Nobody Knows (2004) - Dec 01, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |