Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
popelmon
Cinema Addict - 1222 Films Ranked
Member Since: Jan 24, 2010
Location: Germany
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
93 The Bridge (1959) - Sep 17, 2010
85 The Invasion (2007) - May 12, 2010
80 The Nanny Diaries (2007) - May 12, 2010
80 Evening (2007) - May 12, 2010
79 Happy Feet (2006) - May 12, 2010
94 Chinatown (1974) - May 12, 2010
75 The Burning Plain (2008) - May 12, 2010
40 Encino Man (1992) - May 12, 2010
77 Half Baked (1998) - May 12, 2010
90 In the Loop (2009) - May 12, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with popelmon. Why not go rank more films, then come back and check it out again?