![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
popolinka | |
![]() |
Cinema Addict - 1589 Films Ranked
Member Since: Sep 3, 2009
Location: France
|
|
Message Sent!
Bio: GTM
| |

| 57 | Shadows and Fog (1991) - Feb 09, 2012 |
| 58 | Go Go Tales (2007) - Feb 09, 2012 |
| 70 | Las Acacias (2011) - Feb 07, 2012 |
| 50 | Solos (2007) - Feb 07, 2012 |
| 30 | Paha perhe (2010) - Feb 07, 2012 |
| 88 | House of Pleasures (2011) - Feb 05, 2012 |
| 30 | Splice (2010) - Feb 04, 2012 |
| 60 | Carnage (2011) - Feb 04, 2012 |
| 60 | I Want Your Love (2010) - Feb 03, 2012 |
| 72 | Take Shelter (2011) - Feb 03, 2012 |
| Actors | Edith Massey |
| Directors | Lionel Baier Todd Solondz |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |