![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
poppa_f | |
![]() |
Movie Buff - 358 Films Ranked
Member Since: Oct 26, 2009
Location: London, London, UK
|
|
Message Sent!
Bio: Aliens, Predator, Robocop. Yes I like action films :)
| |

| 60 | Airheads (1994) - Nov 26, 2010 |
| 70 | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Nov 26, 2010 |
| 50 | The Faculty (1998) - Nov 26, 2010 |
| 95 | Unforgiven (1992) - Nov 26, 2010 |
| 90 | Blade Runner (1982) - Nov 26, 2010 |
| 75 | Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Nov 26, 2010 |
| 70 | Moonraker (1979) - Nov 26, 2010 |
| 70 | One Night at McCool's (2001) - Nov 26, 2010 |
| 70 | Saw (2003) - Nov 26, 2010 |
| 75 | Crocodile Dundee (1986) - Nov 26, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |