![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
porterson | |
![]() |
Film Freak - 653 Films Ranked
Member Since: Oct 11, 2009
Location: Romania
|
|
Bio: i am film!
| |

| 92 | Role Models (2008) - Dec 01, 2009 |
| 85 | The Wedding Singer (1998) - Dec 01, 2009 |
| 92 | The Godfather: Part II (1974) - Dec 01, 2009 |
| 80 | Silent Hill (2006) - Dec 01, 2009 |
| 92 | Mouse Hunt (1997) - Dec 01, 2009 |
| 12 | Never Been Kissed (1999) - Dec 01, 2009 |
| 12 | AVP: Aliens vs. Predator - Requiem (2007) - Nov 18, 2009 |
| 78 | Along Came a Spider (2001) - Nov 18, 2009 |
| 79 | Batman Returns (1992) - Nov 18, 2009 |
| 64 | Bloodsport (1988) - Nov 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |