Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
potterviejo
Movie Buff - 192 Films Ranked
Member Since: Jun 10, 2008
Location: pergamino, buenos aires, Argentina
Bio: Mucho porro, pelis, musica de pelis, musica, y todo lo que involucre el aspecto creativo del ser humano. Cheers!
Recent Rankings
96 12 Monkeys (1995) - Oct 23, 2009
100 The Animatrix (2003) - Oct 23, 2009
99 No Country for Old Men (2007) - Oct 23, 2009
87 The Fifth Element (1997) - Oct 23, 2009
88 The Sixth Sense (1999) - Oct 23, 2009
90 Saving Private Ryan (1998) - Oct 23, 2009
90 Slumdog Millionaire (2008) - Oct 23, 2009
59 Teen Wolf Too (1987) - Oct 23, 2009
56 Entrapment (1999) - Oct 23, 2009
82 True Lies (1994) - Oct 23, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with potterviejo. Why not go rank more films, then come back and check it out again?