![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
powell_et | |
![]() |
Film Freak - 850 Films Ranked
Member Since: Aug 5, 2008
Location: Canada
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | The Client (1994) - Sep 10, 2008 |
| 70 | Copycat (1995) - Sep 10, 2008 |
| 90 | Dressed to Kill (1980) - Sep 10, 2008 |
| 60 | Palmetto (1998) - Sep 10, 2008 |
| 75 | To Catch a Thief (1955) - Sep 10, 2008 |
| 65 | Kiss the Girls (1997) - Sep 10, 2008 |
| 65 | Meet Joe Black (1998) - Sep 10, 2008 |
| 75 | Courage Under Fire (1996) - Sep 10, 2008 |
| 65 | The Pelican Brief (1993) - Sep 10, 2008 |
| 50 | Diabolique (1996) - Sep 10, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |