![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
powersport12 | |
![]() |
Flick Fan - 35 Films Ranked
Member Since: Nov 22, 2010
Location: USA
|

| 92 | Empire of the Sun (1987) - Nov 22, 2010 |
| 91 | Cinema Paradiso (1988) - Nov 22, 2010 |
| 95 | The Shining (1980) - Nov 22, 2010 |
| 89 | Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Nov 22, 2010 |
| 96 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Nov 22, 2010 |
| 86 | Natural Born Killers (1994) - Nov 22, 2010 |
| 93 | The Matrix (1999) - Nov 22, 2010 |
| 93 | Monty Python and the Holy Grail (1975) - Nov 22, 2010 |
| 82 | I Love You, Man (2009) - Nov 22, 2010 |
| 91 | The Boondock Saints (1999) - Nov 22, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |