Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Oscar Nominations 2012
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
powser2
Flick Fan - 33 Films Ranked
Member Since: May 16, 2006
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
75 Curious George (2006) - Aug 13, 2007
82 V for Vendetta (2006) - Aug 13, 2007
70 The Thomas Crown Affair (1999) - Aug 13, 2007
80 Oklahoma (1955) - Aug 13, 2007
65 Ray (2004) - Aug 13, 2007
90 The Rookie (2002) - Aug 13, 2007
75 Bad Santa (2003) - Aug 13, 2007
70 Walk the Line (2005) - Aug 13, 2007
75 Serenity (2005) - Aug 13, 2007
70 Holy Man (1998) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with powser2. Why not go rank more films, then come back and check it out again?