Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ppplll
Movie Buff - 291 Films Ranked
Member Since: Dec 19, 2010
Recent Rankings
75 Tron (1982) - Apr 24, 2011
90 Shaolin Soccer (2001) - Apr 13, 2011
50 The Killer (1989) - Apr 13, 2011
95 Full Metal Jacket (1987) - Apr 13, 2011
70 Ed Wood (1994) - Apr 13, 2011
40 Inglourious Basterds (2009) - Apr 13, 2011
85 Reservoir Dogs (1992) - Apr 13, 2011
95 The Lion King (1994) - Apr 13, 2011
85 Ran (1985) - Apr 13, 2011
35 Predator 2 (1990) - Apr 13, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ppplll. Why not go rank more films, then come back and check it out again?