![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ppritts | |
![]() |
Flick Fan - 91 Films Ranked
Member Since: Oct 5, 2009
Location: USA
|

| 81 | Planes, Trains and Automobiles (1987) - Oct 05, 2009 |
| 15 | Apocalypse Now (1979) - Oct 05, 2009 |
| 55 | The Perfect Storm (2000) - Oct 05, 2009 |
| 88 | The Fifth Element (1997) - Oct 05, 2009 |
| 80 | Life Is Beautiful (1997) - Oct 05, 2009 |
| 50 | How the Grinch Stole Christmas! (1966) - Oct 05, 2009 |
| 65 | Duel (1971) - Oct 05, 2009 |
| 89 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Oct 05, 2009 |
| 55 | How the Grinch Stole Christmas (2000) - Oct 05, 2009 |
| 78 | Dune (1984) - Oct 05, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |