![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pr0fess0r | |
![]() |
Movie Buff - 270 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2007
Location: Albany, Auckland, New Zealand
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Futurama: Into the Wild Green Yonder (2009) - Jul 19, 2009 |
| 80 | Hancock (2008) - Jul 19, 2009 |
| 25 | Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008) - Jul 19, 2009 |
| 75 | The Love Guru (2008) - Jul 19, 2009 |
| 40 | The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor (2008) - Jul 19, 2009 |
| 80 | Bolt (2008) - Jul 19, 2009 |
| 90 | Yes Man (2008) - Jul 19, 2009 |
| 80 | Jumper (2008) - Jul 19, 2009 |
| 85 | Religulous (2008) - Jul 19, 2009 |
| 75 | Superhero Movie (2008) - Jul 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |